KONTAKTA OSS

TVEKA INTE att höra av dig till oss! Vi har alltid en arm ledig och tycker om att hitta kreativa lösningar på industriella problem! Kontakta kontoret i Helsingborg vid förfråningar gällande limapplikationer och maskinproduktion!

ADRESS SKILLINGARYD

MIBA industriteknik AB

Ljungberghsgatan 1

568 30 SKILLINGARYD

 

ADRESS HELSINGBORG

MIBA industriteknik AB

Granitgatan 8

254 68 Helsingborg

 

KONTORET I SKILLINGARYD

Jonas Ekwall

VD/CEO

Telefon: +46 (0)730 56 10 90

E-post: jonas@miba-group.se

Niclas Gustafsson

Teknisk säljare/marknad

Mobiltelefon: 073 817 82 84

E-post: niclas.g@miba-industriteknik.se

Stefan Nilsson

IT/HMI/Scada

Direktnr: 0370 305 205

Mobiltelefon: 070 639 82 84

E-post: stefan@miba-industriteknik.se

Henrik Olofsson

Automation/Robotteknik

Direktnr: 0370 305 202

Mobiltelefon: 072 525 82 84

E-post: henrik.o@miba-industriteknik.se

Marin Zagar

Automation/Robotteknik

Mobiltelefon: 073 088 82 84

E-post: marin.z@miba-industriteknik.se

Michael Svensson

Automation

Direktnr: 0370 305 206

Mobiltelefon: 072 577 82 84

E-post: michael.s@miba-industriteknik.se

Markus Karlsson

Elservice/Automation

Direktnr: 0370 305 207

Mobiltelefon: 076 848 82 84

E-post: markus@miba-industriteknik.se

Algot Svensson

Elservice/Automation

Mobiltelefon: 076 135 82 84

E-post: algot.s@miba-industriteknik.se

Sven Vestlund

Elservice

Direktnr: 0370 305 209

Mobiltelefon: 076 847 82 84

E-post: sven@miba-industriteknik.se

Felix Petersson

Installation/Montage

Mobiltelefon: 073 073 82 84

E-post: felix.p@miba-industriteknik.se

Elias Heijel

Installation/Montage

Mobiltelefon: 073 066 82 84

E-post: elias@miba-industriteknik.se

Marie-Louise Rantamäki

Marie-Louise Rantamäki

Administration

Mobiltelefon: 070 318 35 35

E-post: m-l@miba-group.se

 

KONTORET I HELSINGBORG

Bo Magnusson

Automationstekniker

Telefon: +46 70 214 77 77

E-post: bo@miba-industriteknik.se

Per Nilsson

Automationsingenjör

Telefon: +46 70 600 74 16

E-post: per@miba-industriteknik.se

Viktor Nihlén

Automationstekniker

Telefon: +46 739279942

E-post: viktor@miba-industriteknik.se

Thomas Lindström

Maskiningenjör/Projektledare

Telefon: +46 72 201 52 53

E-post: thomas@miba-industriteknik.se

Jonas Nilsson

Maskiningenjör/Projektledare

Telefon: +46 76 049 99 68

E-post: jonas.n@miba-industriteknik.se

Sebastian Fägerstrand

Operativ platschef

Telefon: +46 72 515 15 12

E-post: sebastian@miba-industriteknik.se

Andreas Holmqvist

Försäljningschef

Telefon: +46 73 443 30 60

E-post: andreas@miba-industriteknik.se